Community 
Welcome

Welcome to the new home of the Wickliffe Schools Alumni Association.

WBDN

WBDN is back!

Live play-by-play coverage of all Blue Devil home games!

Listen to the broadcast and view the schedule

Facebook

Visit us on facebook.com and don't foget to give us a "Like"

Students 
Our Mission

WSAA strives to directly and immediately impact the lives of students and alumni while continuing to foster the spirit of community.

You are here > User Profile
My Profile Minimize
Profile Avatar
Blog kulinarny (1930)
Moniuszki
Warszawa, Mazowieckie 30-124
Poland
Email: kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl
Phone: 600600600
Cell: *******
Fax: *******
Website:
IM: *******
Obchodzi Cię tylko jedno - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!


Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.


Pst… Masz może swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek! 


Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także artykuły o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!


Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!
Copyright 2010 by Wickliffe Schools Alumni Association